BURSA ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

bursa şehirler arası nakliyat

Ev, büro mobilyaları ve tüm kuru yüklerinizi K3 yetki belgeli araçlarımız ve uzman personelimizle. Şehirler arası nakliyatınıza tam güvence veriyoruz. Tüm taşıma işlemlerimizde olduğu gibi, hazırlanacak ekspertiz raporuna göre araç ve uzman personel ataması yapıyoruz. Şehirler arası evden eve nakliyat tercihinizde eşyalarınız size özel hazırlanan evden eve nakliyat sözleşmesi ve şehirler arası taşımacılık sigortası kapsamında nasıl teslim aldıysak, aynı titizlikle teslim ediyoruz.

DEPOLAMA
Bursa halkına depo hizmeti veren nakliyat şirketimiz, sonsuz ve dakik bir şekilde, bütün depolama işlemlerinizi kolaylıkla yapar. İletişim telefonlarımızdan rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. Güvenli ve uzman ekiplerimiz, profesyonel çalışma sistemiyle, bursa ve çevresinde hizmet vermektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT

            Bursa evden şehir için nakliyat, uzmanlık alanımızdır. Eşyalarınız, güvenli bir şekilde, taşınacağınız evden, son teknoloji asansörlerimizle alınır ve taşınacağınız yere güvenle götürülür. Taşıma araçları hakkında endişeye düşmenize gerek yoktur. Yolda kalır mıyız, kalırsak ne olur diye düşünmeyiniz. Anında müdahale ile başka araçlarla taşıma işlemi tamamlanır.

KURUMSAL TAŞIMA
Hastane, okul ve diğer resmi kurumların taşımacılığını da itina ile yapılmaktadır. Resmi Kurumların tercihi olmamızın sebebi, verdiğimiz hizmettir. Taşınacak eşyaların itina ile paketlenip, itina ile gideceği yere götürmek bizim işimizdir. Yapılan bursa şehir içi nakliyat işlerinde güvenin adresiyiz. Profesyonel ekibimiz, taşınması gereken eşyaları, resmi prosedüre göre götürülmesi gereken yere götürürler.

OFİS TAŞIMACILIĞI

Bursa ve çevresi dâhilinde, iş yerlerinizin taşıma işinde, firmamızın uzman çalışma sistemi, taşınması gereken hassas olsun veya olmasın bütün iş eşyalarınız güvenle taşınır. İş yerlerinin taşımacılığı için gerekli olan titizlik bizde mevcuttur. İş yerlerinin eşyaları hassastır. Elektronik eşyalar ve diğer hassas malzemeler güvenle, taşımak istediğiniz yere götürülür. Asansörlü taşıma sistemi ile taşıma işlemini düşünmeyin.

EKSPERTİZ (ÜCRETSİZ)

Evim kaça taşınır? Diye telaşlanmanıza gerek yoktur. Bir kamyonet mi? bir kamyon mu? Eşyanız var. Bunu kestiremiyorsanız, uzman incelemesi ekiplerimiz anında hesaplama ile size net bir fiyat çıkarırlar
.
BURSA'DA HER NOKTAYA EŞ ZAMANLI HİZMET

Bursa ve çevresinde, birden çok mahalle ve köye, anında ve güvenle hizmet vermekteyiz. Yanı sıra taşıma sırası ve ulaşım en hızlı şekilde gerçeklemesi sağlanacaktır. Taşıtlarımızın her biri kasko ve sigorta acente kuruluşlarına bağlıdır.