bursa evden eve nakliyati

Bursa Doğan Nakliyat, taşımacılık sektörüne 1994 yılında başlamıştır. Siz değerli müşterilerimizin ev ve ofislerinde bulunan mobilya, beyaz eşya, elektronik ürünler ve değerli ürünleri taşırken gösterdiği itina nedeniyle güvenilirliğimizde sektördeki yıllarımız gibi katlanarak yükselmiştir. Bu güven sayesinde kısa sürede nakliye sektöründeki yerini üst basamaklara taşımış ve Bursa evden eve nakliyatın daimi öncüleri arasında olmuştur.

Evden eve nakliyat sektöründen kazandıklarını yine bu sektördeki gelişimine ayıran Doğan nakliyat, K3 yetki belgesine sahiptir. Konusunda uzman marangozlar, tesisatçılar, paketleme ve taşıma elemanlarından 35 kişilik personel kadrosuna sahiptir. Hepsi son model olan  geniş araç yelpazesine sahiptir. Kullandığı taşıma ve paketleme malzemeleri güvenirliğini ispatlamış markalardan temin etmektedir.

Bursa Doğan Nakliyat olarak, şehir içi evden eve ve şehirlerarası nakliyat sektöründe başta Bursa olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde kendini kanıtlamış bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Referanslarımız