Bursa Evden Eve Nakliyat

BURSA DOĞAN EVDEN EVE NAKLİYATIN FARKI

Evden eve taşınma sıkıntılı ve zor bir süreçtir. Tüm eşyaların elden geçirilmesi, toparlanması, zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi ve taşınması insanın gözünde büyür de büyür. Hele bir de evden eve nakliyat konusunda yaşanan kötü tecrübeler ve duyumlarda kulağa gelince konusunda uzman bir ekip bulmak için detaylı bir aştırma başlar.

Eşyaların zarar görmeyeceği, doğru bir şekilde paketleneceği, güvenli bir şekilde taşınacağı ve özenle açılıp kurulumlarının yapılacağı bir şirket tüm taşınma stresinizi ortadan kaldırır. Bursa evden eve nakliyat konusunda uzman bir ekiple taşınmak için dikkat etmeniz gereken ilk şey K3 belgeli nakliyat şirketi olmasıdır. K3, ticari amaçla ev ve büro eşyası taşımacılığı yapan şirketlere gerekli denetimler sonucu verilen önemli bir yeterlilik belgesidir. Bu açıdan belgeye sahip Bursa evden eve taşımacılık şirketleri ilk tercihiniz olmalıdır.

Garantili sigortalı, K3 belgeli taşımacılık şirketi olarak Doğan Nakliyat her türlü nakliye işleriniz için uzun yıllardır uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Bursa asansörlü evden eve nakliyat, Bursa asansörlü ofis nakliyatı denilince akla ilk gelen isimlerden olan Doğan Nakliyat’ın işindeki uzmanlığını verdiği ekspertiz (uzman incelemesi) hizmeti, garantili sigortalı taşımacılığı, K3 belgesi ile anlamak mümkündür. Ayrıca ekonomik ve tek fiyat konusunda ki anlayışı da firmanın öne çıkan ve güven veren özelliklerindendir. Bir çok merdiven altı firma ekspertiz yollamadan telefonda fiyat teklifi verip taşınma esnasında özellikle küçük bir araçla gelip fiyat arttırmanın peşine düşerek küçük hesaplar yapar.

Doğan Nakliyat, fiyat teklifi öncesi evinize gelerek taşınacak eşyaları belirleyip yaptığı fiyat teklifine sadık kalarak işin sonunda size ekstra fatura çıkartmaz. Bursa asansörlü evden eve taşımacılık konusunda deneyimli olan firma eşyaların asansör ile taşınmasını da itinayla yapar.

Sadece evden eve nakliye değil, Bursa ofis nakliyatı denilince de akla ilk gelen şirketlerden olan Doğan Nakliyat, tüm ofis mobilyalarınızı zarar vermeden özenle taşıyarak sizi büyük bir yükten kurtarır. Evden eve taşımacılık sektöründe olduğu gibi ofis nakliyatında da asansör seçeneği bulunan firma, Bursa asansörlü ofis taşımacılığı konusunda da deneyimlidir.